FlagCzeFlagEngFlagEsp


Originální vložky do bot Cedram efektivně odstraňují zápach nohou a působí preventivně proti vzniku plísní (tinea pedis). Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní dýhy ze dřeva libanonského cedru, které má vynikající absorpční vlastnosti a je schopno velmi dobře pohlcovat vlhkost.

Cedrové dřevo dále obsahuje přírodní éterické oleje, které likvidují bakterie a jiné škodlivé organismy již v počátečním stadiu, a působí tak preventivně proti zápachu a vzniku kožních onemocnění. V místech, kde dochází k intenzivnímu pocení, jsou navíc umístěny otvory, které napomáhají cirkulaci vzduchu a tím přispívají k udržení příjemného prostředí uvnitř obuvi. Vlastnosti dýhové vrstvy umožňují také pohodlné užívání obuvi bez ponožek.

Pokud umístíte vložky Cedram do svého šatníku, získáte tak účinný repelent proti molům a vaše prádlo dostane svěží nádech cedrových hájů.

TIP: Před prvním použitím doporučujeme vložku navlhčit a ponechat pár minut, aby dýhová vrstva vstřebala vlhkost. Vložka se poté v obuvi lépe vytvaruje.
created by wavevision © 2007